Home / Lajme / Kronika e zezë / Gostivar, fëmija katërvjeçar përfundoi nën rrotat e traktorit

Gostivar, fëmija katërvjeçar përfundoi nën rrotat e traktorit

Fëmiu katërvjeçar ka pësuar lëndime të rënda në trup pasi ai ra dhe u lëndua nga traktori që po voziste gjyshi. Pas ndihmës në spitalin e Gostivarit, ai u transferua urgjentisht në klinikat e Shkupit.

Sipas policisë së Tetovës, aksidenti ka ndodhur dje pasdite në lokalitetin “Dunaishte” kur PA (60) po kryente punët bujqësore me traktor. Fëmija ishte mbi traktor dhe për një moment ka rrëshqitur dhe ka përfunduar nën rrotat e tij. Policia po heton rasin dhe së shpejti pritet zbardhja e këtij aksidenti.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *