Home / Lajme / Kronika e zezë / Gostivar: Treni godet veturën, një person i lënduar

Gostivar: Treni godet veturën, një person i lënduar

Një person ka mbetur i lënduar dhe tani po mjekohet në spitalin e Gostivarit pasi vetura me të cilën ai po udhëtonte është goditur nga treni.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen Pitarnicë rreth orës 18. “Një person është i lënduar, ndërsa ndihma e parë i është dhënë në vendin e ngjarjes. Lëndimet i ka në trup dhe në kokë, por nga informacionet e para që kemi ai është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë për Globin dëshmitrarët okular. “Hetuesit e policisë janë në vend të ngjarjes dhe pas marrjes së të gjitha informacioneve detajet do të përcjellën për media përmes komunikatës nga policia”.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *