Home / Lajme / Kronika e zezë / Grabitet banka në Shkup, ja nga kush dhe sa para janë vjedhur

Grabitet banka në Shkup, ja nga kush dhe sa para janë vjedhur

Një 40 vjeçar i cili ka qenë i punësuar në një filialë të NLB Banka në Shkup, dje pasdite ka grabitur nga kasaforta e bankës një sasi të konsiderueshme të parave dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Rastin në polici e ka lajmëruar drejtori i bankës në ora 16:58 minuta, informojnë nga policia dhe shtojnë se i punësuari B.S. nga kasaforta ka marrë 2 milionë franga dhe 270 mijë euro, i ka vendosur në një qese dhe pa u vërejtur është larguar nga banka.

Policia ka ndërmarrë të gjitha masat për gjetjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Nuk do të ketë mungesë të drurit – (VIDEO)

Zjarret që ishin aktiv në periudhën e kaluar nuk do t’i shtrenjtojnë drutë për ngrohje. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *