Home / Kryesoret / Grubi godet Lëvizjen Besa, e quan “Lëvizja IK”

Grubi godet Lëvizjen Besa, e quan “Lëvizja IK”

Deputeti i BDI-së Artan Grubi sonte në Click Plus në Tv21 tha se deputetët e Lëvizjes BESA nuk e votuan shqiptarin e parë si kryeparlamentar në Maqedoni. SIpas tij ata janë deputetët që Ikin dhe tani më duhet të quhen Lëvizja IK, shkruan TetovaSot.

“Ata janë deputetët që ikin, dhe Lëvizja BESA tani është Lëvizja IK” tha Grubi.

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *