Home / Lajme / Maqedoni / Grubi: Presim qetësim të situatës (Video)

Grubi: Presim qetësim të situatës (Video)

Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit dhe deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka folur për dhunën në Kuvend duke thënë se nuk duhej të ndodh, 

Grubi ka thënë se washingtoni dhe Evropa e ka pranuar Talat Xhaferin si kryetar i ri.

Ai gjithashtu ka folur edhe për kryetarin e tij, Ali Ahmeti.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *