Home / Lajme / Maqedoni / Grubi tallet me Lëvizjen Besa, e quan “Lëvizja Ik”

Grubi tallet me Lëvizjen Besa, e quan “Lëvizja Ik”

Deputeti i BDI-së Artan Grubi mbrëmë në Click Plus Tv21 tha se deputetët e Lëvizjes BESA nuk e votuan shqiptarin e parë si kryeparlamentar në Maqedoni,

Sipas tij ata janë deputetët që Ikin dhe tani më duhet të quhen Lëvizja IK.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *