Home / Kryesoret / Grubi tregon kush është lënduar prej deputetëve (Foto)

Grubi tregon kush është lënduar prej deputetëve (Foto)

Deputeti i BDI-së Artan Grubi përmese profilit të tij në Facebook tregon se cilët nga deputetët e BDI-së janë të sigurtë për momentin,

“Ejupi, Agimi, Xhevati, Rexhaili dhe unë jemi mirë për momentin. Për të tjerët nuk kam njohuri, uroj dhe shpresoj të janë mirë. Jemi të ngujuar, por shëndosh e mirë. Mirënjohës të gjithëve që shprehet shqetësim dhe përkrahje. Uroj që kjo marrëzi të kryhet sa më parë dhe apeloj deri tek secili nga ju që të mos bie pre e provokimeve”, shkruan

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *