Home / Kryesoret / Gruevski do ta paguaj shtrejtë veprimin e paramilitarëve të paguar nga vet ai!

Gruevski do ta paguaj shtrejtë veprimin e paramilitarëve të paguar nga vet ai!

Ka informacione se shumica nga protestuesit që janë futur në Kuvendin e Maqedonisë janë paramilitarë të paguar shumë shtrenjt nga diktatori në ikje Gruevski!

Ky regjim po përfundon dhe me përfundimin e këtij regjithmi të gjithë ata që jetojnë në Maqedoni do të frymojnë frymë evropiane.

Me përfundimin e këtij regjimi, përfundimisht i thuhet jo Rusisë raciste!

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *