Home / Lajme / Rajon / Grushte e shqelma në mes të Tiranës (VIDEO)

Grushte e shqelma në mes të Tiranës (VIDEO)

Një sherr raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e njohur si farmacia 10 në Tiranë.

Kamera amatore e publikuar nga JOQ ka fokusuar dy djem që po zihen me njëri-tjetrin.

Nuk ka ndonjë informacion në lidhje me shkakun e sherrit, por duket se si të dy djemtë kanë ndalur makinat në mes të rrugës dhe kanë filluar të japin “spektakël”.

Pasi zihen fillimisht me shpulla, grushte e shkelma, në fund ‘kërcet’ guri.\

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1112827″ frameborder=”0″ allowfullscreen src=”http://e.abingmedia.com/v/4/1112827.html”></iframe> <script src=”http://e.abingmedia.com/am__loadplayer_v2.js”>{“videoid”: “1112827”, “sid”:”4″}</script>

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *