Home / Lajme / Rajon / Hajni vjedh në Prishtinë arkën me para dedikuar për jetima (Video)

Hajni vjedh në Prishtinë arkën me para dedikuar për jetima (Video)

Në një mobishop të Prishtinës është vjedhur një arkë me para të cilat ishin grumbulluar për jetimët. Vjedhja ka ndodhur dje pasdite.

Në një video të siguruar nga Indeksonline shihet një person duke qendruar pranë arkës me para dhe që për një moment e merr e futë nën xhaketë dhe largohet nga dyqani.

Nuk është hera e parë kjo që ndodh, pasi vjedhjet në dyqanet e Prishtinës janë shpeshtuar kohët e fundit.

Ndonëse, këto dyqane janë nën mbikëqyrje të kamerave, prapë se prapë hajnat nuk u kushtojnë rëndësi, marrin atë për të cilën kanë hyrë.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *