Home / Showbiz / Hapen arkivat: Ja si dukeshin Kallashi e Shkëndija katër vite më parë (Foto)

Hapen arkivat: Ja si dukeshin Kallashi e Shkëndija katër vite më parë (Foto)

Sot përbëjnë dy prej emrave që vazhdimisht bëjnë xhiro nëpër portale, si femrat më të komentuara në këtë pjesë.

Fjala është për valltaren Donjeta Kosumi – Kallashi dhe Shkëndije Mujajn që shpesh lënë pa fjalë shumë meshkuj me format e tyre bombastike.

Por si dukeshin dy vajzat para rreth katër viteve?! Normalisht, mjaft më ndryshe se tash.

Kjo është vënë në pah përmes fotografisë së ndarë nga vetë Kallashi në rrjete sociale e cila i ka hapur arkivat për të risjellur në kujtesë momente të bukura me shoqërinë e saj.

Me disa kilogramë më pak dhe rrjedhimisht edhe linja trupore më ndryshe, bukuroshet duket se kanë evoluar shumë brenda kësaj periudhe kur është fjala tek dukja e tyre.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *