Home / Showbiz / Harrojeni Kreshën me frizurën e vjetër: Reperi vjen me shumë stil

Harrojeni Kreshën me frizurën e vjetër: Reperi vjen me shumë stil

Mc Kresha nuk bën pjesë në kategorinë e reperëve shqiptarë që kujdesen shumë për pamjen e jashtme.

Gjithmonë duke reflektuar thjeshtësi nga aspekti i paraqitjes, Kresha e ka pasur fokusin tek muzika që bën duke mos dashur të shfaqet nën luks, me rroba e aksesorë të shtrenjtë.

E viteve të fundit, reperi ndryshoi shumë në stil duke rritur flokët dhe duke lëshuar mjekrrën.

Por duket se shkuarja në Amerikë për koncerte ka qenë shkaku që Kresha të ndryshojë pak. Në një ndryshim që është pëlqyer jo pak mes ndjekësve të tij në rrjete sociale, reperi i njohur shfaqet i kuruar me flokë gërsheta dhe mjekërr më të reduktuar.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *