Home / Lajme / I moshuari vjedh këpucë në Xhaminë e Tiranës (Video)

I moshuari vjedh këpucë në Xhaminë e Tiranës (Video)

E habitshme të mendohet se dikush mund të shkojë në xhami për të vjedhur, por ja që është e vërtetë.

Një burrë në të 60-tat është filmuar teksa vjedh një palë këpucë në xhaminë Dine Hoxha në mes të Tiranës, në rrugën e Kavajës.

Burri vjedh këpucët e besimtarëve, një palë Nike… por nuk mjaftohet me kaq, rikthehet sërish dhe merr një palë këpucë të tjera.

Ngjarja ka ndodhur në mes të Tiranës, dhe nuk është hera e parë që ky njeri e bën këtë veprim.

Geplaatst door JETA OSH QEF op donderdag 20 april 2017

Gjithashtu lexo

Rekordi i ri botëror me Hello Kitty – (VIDEO)

Emri i këtij burrit është Masao Gunji.Jeton në Yotsukaido, Chiba dhe ka thyer rekordin për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *