Home / Lajme / Botë / Ia qëlloi se Trump do të bëhej president dhe se do ta sulmonte Sirinë – tash jep datën se kur do të fillojë Lufta e Tretë Botërore (Foto/Video)

Ia qëlloi se Trump do të bëhej president dhe se do ta sulmonte Sirinë – tash jep datën se kur do të fillojë Lufta e Tretë Botërore (Foto/Video)

I vetëshpallur “zëdhënësi i Zotit”, Horacio Villegas pretendon se me saktësi të plotë kishte parashikuar se Donald Trump do të sulmojë Sirinë, kurse tani po paralajmëron se nga lufta globale bërthamore na ndajnë vetëm disa javë.

I njëjti person kishte parashikuar qysh në vitin 2015 fitoren e Donald Trumpit në zgjedhjet presidenciale, kurse tani po na paralajmëron për ardhjen e Luftës së Tretë Botërore, transmeton Telegrafi.

Asokohe ai kishte thënë se do të vjen “mbreti i Illuminatit” që do të sjellë Luftën e Tretë Botërore.

Ajo çfarë po ua fut më shumë frikën në palcë njerëzve në mbarë botën, është fakti se disa prej parashikimeve të tij në të vërtetë kanë ndodhur, kurse për t’ua rritur frikën, ai kishte parashikuar që presidenti amerikan do të sulmojë Sirianë kishte futur në lojë Rusinë dhe Korenë Veriore.

Ai pretendon se Lufta e Tretë Botërore “do të fillojë më 13 maj të këtij viti dhe do të mbarojë më 13 tetor të po të njëjtit vit”.

blob:http://players.brightcove.net/8d53b6a4-de46-49db-a593-73e11ca8bb28

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *