Home / Sport / Icardi: Të fokusohemi te Liga e Europës, Pioli trajner i duhur për Interin

Icardi: Të fokusohemi te Liga e Europës, Pioli trajner i duhur për Interin

Kapiteni zikaltër në intervistën përTMW Radio ka thënë se trajneri Stefano Pioli nuk ka faj dhe humbja mund të ketë ardhur nga angazhimi shtesë që lojtarët.

“Kemi ende besim te Pioli, i cili ka bërë një rrugë të mirë deri më tani. Jemi të vetëdijshëm për atë që ka dhënë, ai dhe ne meritojmë një renditje më të mirë”.

“Pioli është personi i duhur për Interin, nuk duhet kritikuar për një ndeshje si kjo”.

“Kemi luajtur kundër një skuadre që luan mirë, objektivi tani është Liga e Evropës pasi mendoj se Liga e Kampionëve tashmë ka ikur”, ka thënë Icardi.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *