Home / Lajme / Kronika e zezë / Identifikohet viktima, ja kush është personi i gjetur i vdekur në Shkodër. Emri

Identifikohet viktima, ja kush është personi i gjetur i vdekur në Shkodër. Emri

shtë identifikuar personi i pajetë i gjetur mbrëmjen e sotme në breg të lumit Buna, në fshatin  Zues në Shkodër.

Ai është Hydajet Leva, 70-vjeç, banor i zonës, bëjnë me dije burime nga policia.

Sipas të dhënave paraprake, dyshohet se viktima është mbytur ndërsa nuk flitet për shenja dhune. Sipas familjarëve, ai ka tentuar edhe dy herë të tjera të vetëvritet për shkak të gjendjes ekonomike.

Trupi i pajetë i të moshuarit, u gjet nga kalimtarë, të cilët lajmëruan policinë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plota te ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *