Home / Kryesoret / Incident në Strugë, digjet palma para komunës!

Incident në Strugë, digjet palma para komunës!

Një incident u regjistrua në qendër të Strugës, kur person i panjohur i ka vënë flakën palmës së vendosur afër objektit të komunës. Nuk dihet autori i këtij akti vandal dhe djegia e palmas, që është pjesë e atraksioneve turistike në këtë komunë.(INA)

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *