Home / Sport / Interi blen mbrojtës për 43 milionë euro? (Foto)

Interi blen mbrojtës për 43 milionë euro? (Foto)

Inter nuk e ka ndërmend të heq dorë nga transferimi i Manolas.

Sipas Football Italia, Interi është i gatshëm të shpenzoj 43 milionë euro për mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas.

Manolas, i cili ka kontratë me Romën deri në vitin 2019, ka refuzuar të zgjas bashkëpunimin me romakët.

Kjo i ka dhënë shpresë Nerazzurrëve se gjatë verës mund ta transferoj reprezentuesin grek në San Siro.

Por, Interi do ta ketë edhe konkurrencën e Arsenalit dhe Chelsea për Manolas.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *