Home / Sport / Ish e dashura e Cristiano Ronaldos bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Ish e dashura e Cristiano Ronaldos bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Bradley Cooper dhe Irina Shayk zyrtarisht janë prindër. Sipas People, çifti i lumtur mirëpritën fëmijën e tyre të parë para dy javësh.

Aktori dhe modelja po i mbajnë detaje për vete. Ende nuk është publikuar ndonjë fotografi në rrjetet sociale dhe ata ende nuk kanë njoftuar nëse foshnja është djalë apo vjazë.

Çifti janë në lidhje që nga pranvera e vitit 2015 derisa lajmi për shtatzëninë u kuptua vjeshtën e kaluar.

Shayk dhe futbollisti i Real Madridit ishin në lidhje prej vitit 2010 deri në fillim të vitit 2015.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *