Home / Showbiz / Ish- Miss Kosova vjen me një fotosesion të ‘nxehtë’ (Foto)

Ish- Miss Kosova vjen me një fotosesion të ‘nxehtë’ (Foto)

Arbnora Ademaj ka realizuar një fotosesion shumë të ‘nxehtë’.

Bukuroshja e cila dikur u kurorëzua si më e bukura e Kosovës edhe në këtë paraqitje duket për bukuri, transmeton Indeksonline.

Është bukuria e saj natyrale ajo e cila duket për lëvdata.

Ish- Miss Kosova vazhdon ta ruajë shkëlqimin, duke u dukur në këtë mënyrë tejet e ëmbël dhe seksi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *