Home / Lajme / Rajon / Ish reja e Thaçit i hyn briskut? (FOTO)

Ish reja e Thaçit i hyn briskut? (FOTO)

Drita Stublla për disa muaj ishte njëri nga emrat cak i medieve rozë, edhe pse nuk është fytyrë publike emri i saj u bë i njohur për shkak të djalit të presidentit Hashim Thaçit, që supozohej se Endrit Thaçi dhe Drita Stublla janë në lidhje.

Ajo në bazë të fotografive të cilat poston në rrjetet sociale na bën të ditur se edhe Drita ka bërë ndërhyrje kirurgjike duke i fryrë buzët shkruan Sovrani.info, për më tepër vlersojeni ju.

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *