Home / Lajme / Rajon / Itali/ Arrestohet hajduti shqiptar që vidhte në mënyrë spektakolare shtëpiat

Itali/ Arrestohet hajduti shqiptar që vidhte në mënyrë spektakolare shtëpiat

Një 36-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një shtëpi në itali.

Erjon Hoxhaj erdhi mesnatën e sotme kur Hoxhaj karabinierët e surprizuan atë në ballkonin e një banese private në rrugën “Garroni” në Savona, shkruan IVG.it. 36-vjeçari hipi në katin e dytë duke përdorur tubin e gazit, që shkonte deri në tarracën e shtëpisë.

Karabinierët zbritën shqiptarin dhe i vunë atij prangat.

Kjo nuk ishte hera e parë që shqiptari përdorte metoda akrobatike për të hyrë në shtëpitë e banorëve të zonës, madje duke kaluar edhe mure të larta.

Gjithashtu lexo

“Balena Blu” shënon një tjetër viktimë, adoleshenti vret veten me qese plastike

Loja “Balena Blu” vazhdon që t’i marrë jetën adoleshentëve. Një 14 vjeçar indian dyshohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *