Home / Showbiz / J.Lo shfaqet në publik me të dashurin (FOTO)

J.Lo shfaqet në publik me të dashurin (FOTO)

Jennifer Lopez tashmë edhe publikisht po del me të dashurin e saj, bejsbollistin Alex Rodriguez.

Ky çift u fotografua tek po shkonin të drekonin në një restaurant të shtrenjtë të Manhattanit, raporton Daily Mail.

Ditë më parë, Rodriguez kishte folur në një emision për lidhjen e tij me J-Lo, dhe madje kishte dhënë edhe detaje mbi ato se çfarë ai di për të.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *