Home / AutoTech / Ja çfarë dizajni do të ketë iPhone 8 (Foto)

Ja çfarë dizajni do të ketë iPhone 8 (Foto)

Është një pyetje që ka pushtuar internetin për muaj të tërë – ku do ta vendosë Apple butonin Touch ID në mënyrë që të krijojë hapësirë për një ekran të ri?

Tani, një skemë e re e celularit të ardhshëm shfaqë një trup alumini me një buton të vendosur prapa celularit, nën logon e Apple.

Ilustrimi tregon gjithashtu se celulari mund të ketë një kamerë vertikale, transmeton Gazeta Express.

Skemat bardhë dhe zi u shpërndanë në Twitter nga një përdorues i cili është i njohur për shpërndarjen e detajeve që i nxjerrë nga burimet që ka brenda Apple.

Gjithashtu lexo

Veturat luksoze, biznesmeni shqiptar vozit Rolls Royce në vlerë prej afro gjysmë milioni euro (Foto)

Veturat luksoze te shqiptarët nuk përbëjnë më çudi, edhe pse disa prej tyre përbëjnë paradoks …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *