Home / Showbiz / Ja çfarë mendon Aurela Gaçe për deklaratën e Adelina Ismailit (VIDEO)

Ja çfarë mendon Aurela Gaçe për deklaratën e Adelina Ismailit (VIDEO)

Aurela Gaçe, është njëra ndër këngëtaret më të dashura për popullin shqiptar.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, Aurela Gaçe, ka folur edhe për deklaratën e  Adelina Ismaili, për arritjet e këngëtareve të reja shqiptare.

Se çfarë mendon ajo në lidhje me këtë, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *