Home / Showbiz / Ja çfarë thotë Blerona Zeqiri për gjoksin e saj i cili përfolet shumë nëpër media (VIDEO)

Ja çfarë thotë Blerona Zeqiri për gjoksin e saj i cili përfolet shumë nëpër media (VIDEO)

Blerona Zeqiri, është njëra ndër moderatorët më seksi në vendin tonë.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin më të shikuar në vend, Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe profesionit të saj.

Bukuroshja kohëve të fundit është bërë pjesë e mediave edhe për shkak të gjoksit të saj.

Por çfarë thotë Blerona në lidhje me këtë, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *