Home / Showbiz / Ja çfarë thotë Sabri Fejzullahu për Labinot Tahirin i cili i ka hyrë politikës (VIDEO)

Ja çfarë thotë Sabri Fejzullahu për Labinot Tahirin i cili i ka hyrë politikës (VIDEO)

Përveç një këngëtar i njohur dhe shumë i dashur, ishte një periudhë kur Sabri Fejzullahun e shihnim edhe si deputet në Parlamentin e Kosovës nga radhët e PDK’së.

Kësaj rruge i ka hyrë edhe Labinot Tahiri.

A është duke vepruar mirë Labiqë i ka hyrë politikës sipas Sabri Fejzullahut, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

https://www.youtube.com/watch?v=3XZi-0Mo4Os

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *