Home / Lajme / Maqedoni / Ja cili ishte deputeti i cili hapi derën për “huliganët” e dhunshëm (Foto)

Ja cili ishte deputeti i cili hapi derën për “huliganët” e dhunshëm (Foto)

Siç njofton portali DokazM.mk , bazuar nga burime të sigurta, deputeti i VMRO-DPMNE-së, Kërste Mukoski është fajtori kryesor që ‘huliganët’ pushtuan parlamentin, për të ushtruar dhunë të tmerrshme ndaj deputetëve, transmeton Gazeta Express.

Ai ishte personi që hapi derën e hyrjes të parlamentit, që më pas të vërshonin turmat e protestuesve dhe të krijohet situata ku u sulmuan deputetët e shumicës së re parlamentare.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *