Home / Kryesoret / Ja çka ndodhi në hyrje të Parlamentit (VIDEO)

Ja çka ndodhi në hyrje të Parlamentit (VIDEO)

Pak para çastesh kanë shpërthyer edhe fishekzjarret të cilat janë hedhur nga protestuesit që po gjenden para Parlamentit.

Vazhdon situata e tensionuar para Parlamentit.Policia speciale është futur brenda Parlamentit dhe po i nxjerr deputetët e ngujuar si dhe gazetarët.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *