Home / Kryesoret / Ja dallimi i policisë se Maqedonisë (FOTO/LAJM)

Ja dallimi i policisë se Maqedonisë (FOTO/LAJM)

Policia e Maqedonisë çdo herë ka klasifikuar njerëzit kur kanë qenë në pyetje shqiptarët dhe maqedonët.

Fotografitë e mëposhtme tregojnë se si sillen policët kur dalin në protesta të qeta shqiptarët dhe ndryshe veprojnë kur protestojnë huliganët maqedonas.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *