Home / Lajme / Ja kush është dashuria më e madhe e Teuta Krasniqit (Foto)

Ja kush është dashuria më e madhe e Teuta Krasniqit (Foto)

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi jo rrallë herë tregon se sa shumë dashuri ndjen për të bijën e saj, Tarën.

“Shikim plot dashni e qiltersi… Ne syte tu, e shoh krejt jeten time, krejt shpirtin tim qe behet Një me tendin, dashuria ime e pakufishme”, ka shkruar ajo përbri fotos, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, vlen të kujtojmë faktin se Teuta është nënë e dy vajzave, pas të cilave duket të jetë tejet e dhënë.

Gjithashtu lexo

Leonora Poloska sjell në jetë fëmijën e parë me Andin Randobravën

Andin Randobrava dhe Leonora Poloska janë bërë prindër të një vajze. Çifti i muzikantëve e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *