Home / Kryesoret / Ja kush janë personat që rrahën deputetin e LSDM në Galerinë e Kuvendit – (VIDEO)

Ja kush janë personat që rrahën deputetin e LSDM në Galerinë e Kuvendit – (VIDEO)

Portali “Centarnews” ka publikuar fotografi dhe identitetin e personave që shihen në Galerinë e Kuvendit, duke goditur deputetin e pavarur që është në koalicionin me LSDM, Pavle Bogoevski. Mes tyre janë një i punësuar si inspektor komunal në komunën e Aerodromit të Shkupit, njëri i punësuar në çerdhen në këtë komunë dhe huliganë të tjerë, që janë të njohur për LSDM, shkruan ky portal.

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *