Home / Kryesoret / Ja kush janë personat që rrahën deputetin e LSDM në Galerinë e Kuvendit

Ja kush janë personat që rrahën deputetin e LSDM në Galerinë e Kuvendit

Portali “Centarnews” ka publikuar fotografi dhe identitetin e personave që shihen në Galerinë e Kuvendit, duke goditur deputetin e pavarur që është në koalicionin me LSDM, Pavle Bogoevski.

Mes tyre janë një i punësuar si inspektor komunal në komunën e Aerodromit të Shkupit, njëri i punësuar në çerdhen në këtë komunë dhe huliganë të tjerë, që janë të njohur për LSDM, shkruan ky portal.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *