Home / Showbiz / Ja me kë këngëtare shqiptare do donte të bënte seks Shpat Kasapi (VIDEO)

Ja me kë këngëtare shqiptare do donte të bënte seks Shpat Kasapi (VIDEO)

Këngëtari Shpat Kasapi ka bërë zgjedhjet e tij në rubrikën ‘Kë zgjedh’. Atij i janë paraqitur dy fotografi ku ai është dashur të zgjedh mes Zaiminës dhe Çiljeta.

Por a e dini kë zgjodhi këngëtari, për më shumë shihni VIDEON e mëposhtme:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *