Home / Kryesoret / Ja në çfar gjendje është Ziadin Sela

Ja në çfar gjendje është Ziadin Sela

Ne foto mund te shifni Ziadin Sela është sulmuar shumë rëndë. Dhuna brenda Kuvendit ka ndodhur  me sende të forta edhe  Oliver Spasovski, lideri i LSDM-së Zoran Zaev, ku edhe dolën pamjet i cili ishte i mbuluar me gjak.

Të plagosur kanë mbetur edhe Radmilla Shekerinska dhe Damian Mançevski dhe një tjetër deputet nga LSDM si dhe gazetarët. Jozyrtarisht mësohet se edhe Ziadin Sela është sulmuar nga protesteusit e VMRO-së.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *