Home / Lajme / Maqedoni / Ja në çfarë gjendje janë ambientet e brendshme të Parlamentit (FOTO)

Ja në çfarë gjendje janë ambientet e brendshme të Parlamentit (FOTO)

Pas dhunës në Kuvend ku u rrah lideri i LSDM-së Zoran Zaev ai i LR-PDSH-së Ziadin Sela dhe shumë deputet tjerë gjendja e Kuvendit duket kështu.

Siç mund të shihet huliganët kanë ushtruar dhunë të pa parë me mjete të forta mbi deputetët.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *