Home / Lajme / Maqedoni / Ja persona të maskuar në Kuvend që vëzhgonin dhe në disa raste ndërhynin (VIDEO)

Ja persona të maskuar në Kuvend që vëzhgonin dhe në disa raste ndërhynin (VIDEO)

Persona të maskuar, ndër të cilët shihet edhe njëri si i dyshuar si organizator, duke lëvizur në Kuvend, por duke dhënë urdhëra dhe duke vëzhguar situatën e dhunës së egër. Ai shihet se në disa raste ndërhyn, duke kërkuar që të ndërpritet dhuna, pasi që mjaftueshëm ishin rrahur deputetët.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *