Home / Lajme / Kronika e zezë / Ja pse ndodhi mbrëmë incidenti në Saraj

Ja pse ndodhi mbrëmë incidenti në Saraj

Incidenti i dhunshëm në Saraj ndodhi pas një zënke që kanë pasur dy veta, njëri nga fshati Saraj e tjetri nga Gërçeci, që më pas ka shpërthyer në përleshje mes grupeve, mëson INA.

Dhuna ka qenë brutale , ku janë përdorur armë, sëpata dhe gjësende të tjera të forta. Siç bëhet e ditur dy persona kanë përfunduar në spital për shkak të plagëve të rënda që kanë pësuar. Njësiti policor “Alfa” mbrëmë ka rrethuar rrugën në afërsi të shkollës “Dituria”, ndërsa banorët janë tmerruar nga kjo përleshje brutale. Policia sot pritet të jap hollësi për incidentin.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *