Home / Lajme / Rajon / Ja si duket atmosfera nga Kulla e Haradinajve në Gllogjan (VIDEO)

Ja si duket atmosfera nga Kulla e Haradinajve në Gllogjan (VIDEO)

Shumë mbështetës dhe familjar janë mbledhur tek Kulla e Haradinajve në Gllogjan pas lirimit të Ramush Haradinajt.

Babi i Ramushit, Hilmi Haradinaj, ka treguar për “Zeri.info”, se si e kanë pritur momentin e lirimit të të birit.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.  

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *