Home / Lajme / Ja si duket Tuna në ditët e fundit të shtatzënisë (Foto)

Ja si duket Tuna në ditët e fundit të shtatzënisë (Foto)

E ndajnë edhe pak ditë para se të sjellë në jetë fëmijën e parë.Altuna Sejdiu dhe Patris Berisha së shpejti pritet të bëhen prindër të një djali.

Ndërkohë shtimi në peshë si nur i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe në shumë këngëtaren.

Tuna pritet të bëhet nënë deri në fund të këtij muaji.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *