Home / Showbiz / Ja si e thërret vjehrra nusen e Ermalit (Foto)

Ja si e thërret vjehrra nusen e Ermalit (Foto)

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzulllahu, Ariana Fejzullahu shquhet për stilin e veshjes.

Ariana ka një numër të madh të ndjekesve në rrjetet sociale dhe pëlqehet shumë për dukjen e saj pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve.

Në foton e fundit që ka postuar në Isntagram ajo shfaqet me një veshje ku duket për mrekulli, me ketë rast e bukura Ariana merr komplimente nga fansat.

Lexo edhe  Shikoni çka iu bën të pasmeve Shkëndije Mujaj (FOTO)

E një nga komentuesit më tepër që ra në sy tek ky imazh ishte komenti i vjehrrës së saj nëna e Ermalit, Nera e cila e ka quajtur rejën e saj “Bukuri, hanemi jem, love you”./10mninuta/

gruja_ermalit_ariana

 

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *