Home / Kryesoret / Ja si kapet për flokësh Shekerinska nga huliganët e VMRO-së (VIDEO)

Ja si kapet për flokësh Shekerinska nga huliganët e VMRO-së (VIDEO)

Në sallën për konferenca janë rrahur shumë deputet nga mazhoranca sidomos ato të LSDM-së, ku shihet Zaevi i gjakosur dhe disa deputet të tjerë, gjithashtu të lënduar dhe të mbuluar me gjak.

Në videon e meposhtme duket se si dhunihet dhe kapet për flokësh deputetjaj e LSDM-së Radmilla Shekereniska.

 

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *