Home / Kryesoret / Ja si kishin planifikuar huliganët varjen e disa deputetëve

Ja si kishin planifikuar huliganët varjen e disa deputetëve

Eksperti i çështjeve të sigurisë, Vladimir Pivovarov ka shkruar se huliganët në brendi të Kuvendit kishin përgatitur edhe skenarin e varjes apo ngulfatjes së deputetëve. Ata ishin përgatitur përmes litareve, kabllove dhe pajisjeve të tjera.

“Ajo çka kemi parë, sipas lëndimeve të deputetëve, dhunuesit duhet të përgjigjen jo vetëm për dhunë, por edhe për tentim për vrasje”, ka theksuar Pivovarov.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *