Home / Lajme / Rajon / Ja si ndodhi vrasja e Elvis Pistës (DETAJET)

Ja si ndodhi vrasja e Elvis Pistës (DETAJET)

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Vrasja me shumë pista” kushtuar vrasjet misterioze të Elvis Pistës, ish-menaxher i PTK’së dhe ish-kandidat për deputet i Partisë Demokratike.
A ishte një person apo më shumë persona që e kryen vrasjen e Elivis Pistës?

Zona Express sjell detajet e Kallëzimit Penal, të hartuar nga Prokuroria vitin e kaluar dhe i cili vazhdon të jetë në sirtar.

Klikoni në videon e mëposhtme për detaje.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *