Home / Kuriozitete / Ja si vidhet një Mercedes në Vlorë, kamerat kapin gjithçka (VIDEO)

Ja si vidhet një Mercedes në Vlorë, kamerat kapin gjithçka (VIDEO)

Vjedhjet e makinave janë shtuar shumë kohët e fundit, por që të vjedhësh një Mercedes Benz të vitit 1994 është disi e pamendueshme.

Në videon e mëposhtme tregohet se si vidhet nje automjet i tillë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 01:30 dhe në pamje duket se si një djalë i ri pasi bën disa xhiro rreth e qark thyen xhamin e makinës.

Më pas bën përsëri disa xhiro ndoshta për tu siguruar që nuk ka njerëz dhe kthehet përsëri në makinë. Mendohet se e ka ndezur makinën me fije dhe më pas është larguar duke e vjedhur.

TEMAT:

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *