Home / Showbiz / Jennifer Lopez sjell binjakët Max dhe Emme në emisionin e Ellen (FOTO)

Jennifer Lopez sjell binjakët Max dhe Emme në emisionin e Ellen (FOTO)

Jennifer Lopez ka sjellë binjakët e saj 9-vjeçarë Max dhe Emme në emisionin e Ellen, ku ka qënë e ftuar.

Fëmijët hynë në studio me në sfond këngën e nënës së tyre, hitin e 2002, “Jenny from the block”.  Emme, të cilën e ëma e thërret “Lulu” ulet në prehërin e të ëmës, ndërsa Max, fshihet pas kolltukut. 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *