Home / Sport / Juventusi i bën ofertë yllit të Realit (Foto)

Juventusi i bën ofertë yllit të Realit (Foto)

Juventus e ka marrë seriozisht transferimin e James Rodriguezit nga Real Madridi.

Sipas OK Diary, drejtuesit e Juventusit i kanë bërë një ofertë mesfushorit të Real Madridit, James Rodriguez.

OK Diary shkruan se Bianconerët janë kandidatët më të besueshme për të siguruar shërbimet e reprezentuesit kolumbian.

Rodriguez, i cili pritet të largohet nga Reali gjatë verës për shkak të mosaktivizimit, ka shumë oferta.

Përveç Juventusit, ish-anëtari i Portos dhe Monacos kërkohet nga Interi, PSG, Chelsea, Manchester Untied dhe City.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *