Home / Lajme / Ka mbështjellë flokët përreth shiritit dhe ka shkuar të flejë gjumë: Në mëngjes është dukur e mrekullueshme! (Video)

Ka mbështjellë flokët përreth shiritit dhe ka shkuar të flejë gjumë: Në mëngjes është dukur e mrekullueshme! (Video)

Nëse kërkoni mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë që të rregulloni flokët shkëlqyeshëm, atëherë ky shirit për flokë është mu për ju.

Duke filluar me flokët e palara, kjo vajzë ju tregon mënyrën e shkëlqyeshme që brenda natës, me ndihmën e dy shiritave të flokëve të keni kaçurrela të mrekullueshme.

Jo që vetë procesi është i thjeshtë, por mund të ngriheni nga krevati dhe të jeni e gatshme për pak minuta, transmeton Telegrafi.

Nuk jeni të detyruara më të sakrifikoni ëndrrën tuaj për t’u përgatitur në kohë. Ajo një herë e vë një shirit përreth ballit, pastaj merr disa centimetra flokë dhe i mbështjell përreth shiritit.

Ky proces përsëritet derisa gjithë flokët e sajtë jenë të mbështjella në shirit. Veprimi i fundit është që të shkojë të flejë gjumë.

Ky proces mundëson që të zgjoheni me flokë të mrekullueshëm dhe shmang ekspozimin e flokëve ndaj hekurave të nxehtë.

Nëse dëshironi edhe ju të keni kaçurrele të mrekullueshme, shikoni këtë video dhe ndiqni udhëzimet. Thjesht, nuk mund të jetë më e thjeshtë se kjo!

Gjithashtu lexo

Përplaset luftanija amerikane, 10 marinarë të zhdukur – (VIDEO)

Marina e Shteteve të Bashkuara ka njoftuar se 10 marinarë konsiderohen të zhdukur, ndërsa pesë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *