Home / Lajme / Botë / Kanë filluar festimet afër selisë kryesore të AKP-së

Kanë filluar festimet afër selisë kryesore të AKP-së

Siç raportojnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, festimet kanë nisur tashmë në rrugët afër selisë së kryesore të AKP-së, derisa janë në pritje të njoftimeve rreth rezultatit të referendumit për ndryshimet kushtetuese në Turqi.

Megjithatë, kundërshtarët e ndryshimeve kanë theksuar se rezultati nuk është ende një përfundim i pashmangshëm për shkak të siç thuhet mospërputhjeve në mes të fletëve të votimit të hapura dhe të votave të numëruara.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *