Home / Lajme / Rajon / Kapet duke kaluar kufirin ilegalisht, depërtohet në Shqipëri

Kapet duke kaluar kufirin ilegalisht, depërtohet në Shqipëri

Një person, shtetas i Shqipërisë është depërtuar në Shqipëri, pasiqë i njëjti është hasur duke kaluar kufirin me Kosovën në mënyrë ilegale.

“I dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë është hasur duke kaluar kufirin në mënyrë ilegale. I dyshuari është intervistuar dhe në konsultim me prokurorin i njëjti është depërtuar në Republikën e Shqipërisë”, ka bërë të ditur policia.

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *